profilePicture1601969342.jpg

Lorinys

Moje hláška:
Čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.Moje Komentáře:

Anime Komentář
Kimi to, Nami ni Noretara Release: https://nyaa.si/view/1210698
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan Zdravím, rozhodně chci Oregairu dopřeložit, aktuálně jsem ale neměla čas a upřímně ani náladu se pouštět do téhle směsi filozofických myšlenek hlavních postav. Během následujících dní vydám další díl. Děkuji za strpení.
Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei Ahój, překlad plánujeme udělat během následujících týdnů, protože distanční výuka k nám pro to vytváří dostatek času. Řekla bych že nejpozději do 3 týdnů to bude online. Jakmile film vydáme budete informováni na našem discordu.
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan majel007: Ano pojmenování prvních dílů dělá bludy kvůli nepovoleným znakům. Po dokončení série budu pravděpodobně přidávat k prvním dílům opening, takže během toho spravím i tuto nesrovnalosti.
Fugou Keiji: Balance: UNLIMITED Zdravím, ano v překladu budu pokračovat, bohužel kvůli škole teď nemám dostatek času věnovat se všem svým překladům, takže očekávejte větší časovou prodlevu. Děkuji za pochopení
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan Zdravím, jak jste se mohli dozvědět na našem discordu, tak se právě věnuji překladu pokračování anime Made in Abyss - jedná se o celovečerní film. Po jeho dokončení mám v plánu dodělat Oregairu.
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan @Regittas Jakožto maturant toho mám teď hodně, navíc se teď společně s dalším překladatelem věnuji překladu filmu. Takže jsem pozastavila všechny své práce a vrátím se k nim po dokončení onoho filmu.
Ling Qi 2 @Scarlet2 Ano, překlad bude pokračovat, sice stejně pomalým tempem jako doposud, ale bude, to se nemusíte bát :)
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan @Speddysek Mně jdou všechny zmíněné díly stáhnout normálně. Pokud ti to stále nefunguje prosím kontaktuj mě na našem discordu. Najdeš mě tam se stejným nickem i profilovým obrázkem. :)
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan @KaVy Jak to myslíš, že jsou nahrazeny špatným souborem? Soubor by měl být v pořádku... pouze pojmenování souborů je divoké, ale titulky by měly normálně fungovat, pokud bude problém kontaktuj mě prosím na discordu.
Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei Zdravím, ano překlad je již skoro kompletní (chybí posledních 200 titulků) aktuálně jsem na horách, takže to dokončím po návratu domů.
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan @MonarchOfTheGalaxy Titulky pasují k videu od Horriblesubs a můžeš je nalézt na webu nyaa.si.
Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei Release: https://nyaa.si/view/1286047
Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei @borcos Ano je to přeložené.
Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei @borcos Toto je film, který je sice pokračováním, ale více jich bohužel není. Pokud jsou mé informace správné, tak by v následujícím roce (nebo dvou) měla vyjít další anime série.
Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei @xlopi Rozhodně potěšilo, děkuji za povzbuzení! :-)) PS. na filmu jsem pracovala společně s dalším překladatelem, bohužel naše webové stránky neumožňují zapsat dva překladatele.
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan @Arkangel To bohužel nemůžu slíbit, jakožto maturant to mám teď náročné, ale pokusím se :))