anime1630356282.jpg

Takt Op. Destiny

 • 2021
 • Přeloženo: / ?

Stav anime: Plánuje se

Jednoho dne změnil dopad meteoritu celý svět. Meteorit stvořil groteskní monstra zvaná D2, která začala zběsile řádit. D2 velmi rychle zakázali veškerou hudbu, která byla jedinou věcí schopnou je přemoci. Našli se však lidé, kteří se D2 vzepřeli. Jsou to mladé ženy, které mají v rukou moc hudby, "Muzikantky". Tyto mladé ženy vlastní "noty", které jsou schopny porazit příšery. A jsou také lidé, kteří tyto ženy vedou, "Dirigenti". Anime se odehrává v Americe v roce 2047, která se díky D2 propadla do zkázy. Takt, Dirigent, je partnerem Muzikantky jménem Unmei. Takt touží po tom, aby se na svět vrátila hudba a Unmei si přeje zničit všechny D2. Jejich cílem je odcestovat do New Yorku.

Detail anime

anime1596238962.png

Tamayomi

 • 2020
 • Přeloženo: 12/ 12
 • KDan, Noffislaw, trukenik

Stav anime: Překlad dokončen

Mít talent pro nějaký sport může být darem, ale pokud kolem sebe nemáte dostatečně schopné spoluhráče, pak to může být i prokletím, které vám sport dokáže doslova znechutit. Své o tom ví Yomi Takeda, která již od malička milovala házení s míčem, a tak není divu, že jí učaroval baseball. Se svojí kamarádkou z dětství trénovala hodiny a dokonce se naučila jistý hod, který nazvala „Magic Throw“, kdy se míč dokáže opravdu neskutečně stočit, a tak je velmi obtížné ho odpálit. Yomi a její kamarádka Tamaki si slíbily, že se budou baseballu věnovat i v budoucnosti a jednou se sejdou na velkém hřišti. Není proto divu, že se Yomi na základní škole přidala k baseballovému týmu. Zde však narazila na spoluhráčky, které nedokázaly její kouzelný nadhoz ocenit, ba co víc, nikdo v týmu ho ani nedokázal chytit, a proto všichni na Yomi tlačili, aby ho vůbec nepoužívala. Otrávená Yomi se po základní škole rozhodla nastoupit na střední školu, která dívčí baseballový tým ani nemá a nejspíš by se k tomuto sportu nikdy nevrátila, kdyby zde náhodou opět nenarazila na Tamaki. Ta během základní školy také hrála a trénovala, a tak je schopná Yomin nadhoz chytit. Yomi opět probouzí svou vášeň a nyní je třeba opět vytvořit baseballový klub, aby si mohly obě splnit svůj dětský sen.

Detail anime

anime1625255704.jpg

Tantei wa Mou, Shindeiru.

 • 2021
 • Přeloženo: 6/ 12
 • Krob

Stav anime: Překlad pozastaven

Kimizuka Kimihiko je magnetem na problémy. Zdá se, že problémy si ho najdou na každém rohu, od připletení se na místo činu, až po náhodné svědectví obchodu s drogami. Není tedy žádným překvapením, když se jeho poměrně všední let náhle dostane do stavu nouze a na palubě je nutně potřeba detektiv. Bohužel jeho snahu vyhnout se problémům zmaří krásná dívka se stříbrnými vlasy, která vystupuje pod jménem Siesta. Ta se prohlásí za detektiva a vtáhne Kimizuku do případu jako svého asistenta. Tímto incidentem započal dobrodružství po celém světě, které přesáhlo jeho nejdivočejší představy. S nasazením vlastních životů oba likvidovali zločinecké organizace, zabraňovali katastrofám a zachraňovali tisíce lidí. Opona za jejich epickou cestou se však zavřela po třech letech, kdy Siesta předčasně zemřela. Kimizuka se rozhodl, že tentokrát bude žít obyčejný středoškolský život, a rok se držel v ústraní. Osud tomu však chtěl, že do jeho života vstoupí dívka, která je Siestě neuvěřitelně podobná, a hrozí, že jeho poklidné dny se ocitnou v chaosu. [MyAnimeList]

Detail anime

anime1600718809.jpg

The God of High School

 • 2020
 • Přeloženo: 13/ 13
 • BSFrosti

Stav anime: Překlad dokončen

Tajemná organizace uspořádá v Soulu turnaj, který je nazván „God of High School“. Jsou na něj pozváni nejlepší zápasníci z celého světa. Vítězi je přislíbeno cokoliv, co si bude přát. Mori Jin, na první pohled ničím výjimečný středoškolský student, se pyšní tím, že ještě nikdy neprohrál žádný souboj. Když je poprvé poražen, přijímá pozvánku jako výzvu k sebezdokonalení. Dívka jménem Mira Yoo se mezitím zoufale snaží najít partnera, který by jí byl hoden a pomohl jí uchovat dědictví po jejím otci v podobě legendárního šermířského umění. Mladý mistr karate Daewi Han se rozhodne zúčastnit z velmi osobních důvodů. Všichni tři se brzy seznámí a stanou se přáteli. Cena je však přichystána pouze pro jednoho z účastníků a cesta k ní bude bolestivá a plná ztrát. Pod povrchem turnaje se navíc skrývají tajemství, která možná otřesou i samotnými základy Jižní Koreje.

Detail anime

anime1627230451.png

The Rapeman

 • 1994
 • Přeloženo: 1/ 1
 • KDan

Stav anime: Překlad dokončen

Keisuke Iwasaki je přes den oblíbený středoškolský učitel tělocviku a přes noc nechvalně známý "Rapeman." Jako maskovaný mstitel spolupracuje se svým strýcem, bývalým chirurgem, a nabízí své "Rapeman služby." Ať už jde o náročnou pomstu bývalé milence, napravení vztahu mezi dcerou a jejími rodiči, nebo potlačení hněvu nespokojeného zaměstnance, Keisuke vždy splní svůj úkol. Kde se potulují zkažené ženy, tam přichází Rapeman, aby násilně změnil jejich poskvrněná srdce.

Detail anime

anime1628188432.png

Tonikaku Kawaii: SNS

 • 2021
 • Přeloženo: 1/ 1
 • Aisuri_

Stav anime: Překlad dokončen

Když je Nasa náhle povolán do práce, čeká Tsukasu první noc o samotě. Zasažena osamělostí vezme do ruky telefon, který dostala od Nasy. I když jsou od sebe odloučeni, zůstávají propojeni ve svém srdci. OVA k anime Tonikaku Kawaii ;)

Detail anime