anime1603647006.jpg

Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi

 • 2020
 • Přeloženo: 7/ 24
 • anticeler

Stav anime: Překládá se

Dcery Sesshoumaru a Inuyashy se vydaly na cestu přesahující čas! Ve feudálním Japonsku jsou od sebe polo démonní dvojčata Towa a Setsuna oddělena během lesního požáru. Zatímco zoufale hledá svou mladší sestru, Towa putuje do tajemného tunelu, který ho pošle do dnešního Japonska, kde je nalezena a vychovávána bratrem Kagomy Higurashi, Soutou a jeho rodinou. O deset let později se tunel, který spojuje obě éry, znovu otevřel, což umožnilo, aby se Towa znovu setkal se Setsunou, která je nyní přemožitelkou démonů pracující pro Kohaku. Ale k Towovu šoku se zdá, že Setsuna ztratila všechny vzpomínky na svou starší sestru.

Detail anime

anime1602621867.jpg

Higurashi no Naku Koro ni Gou

 • 2020
 • Přeloženo: 22/ 24
 • Exekutor, Saghaat

Stav anime: Překládá se

Maebara Keiichi se přistěhuje z města na vesnici. Je tu pouze jedna škola a v ní jediná třída kde se učí děti všech ročníků společně pod vedením jediné učitelky. Keiichi se tu skamarádí s několika děvčaty jedinečných povah. Při procházce po okolí se Keiichi doví o nedořešené brutální vraždě, která se tu stala, ale kamarádky se tváří, jako že nic nevědí, i když opak je asi pravdou. Co bude Keiichiho čekat? A kudy se budou ubírat jeho kroky na tomto zapomenutém koutě země?

Detail anime

anime1610291588.jpg

Horimiya

 • 2021
 • Přeloženo: 8/ 13
 • trukenik

Stav anime: Překládá se

Přestože je ve škole obdivována pro svou přívětivost a akademickou zdatnost, středoškolská studentka Kyouko Hori skrývá svou druhou stránku. S jejími rodiči často mimo domov kvůli práci, se Hori musí starat o mladšího bratra a dělat domácí práce, takže nemá šanci se stýkat mimo školu. Zatímco Izumi Miyamura je vnímán jako zadumaný, brýle nosící otaku. Nicméně ve skutečnosti je to jemný člověk, který neumí studovat. Kromě toho má devět piercingů skrytých za dlouhými vlasy a tetování na zádech a levém rameni. Čirou náhodou, Hori a Miyamura se zkříží mimo školu – ani se nepodívají, jak ten druhý očekává. Tyto zdánlivě polární protiklady se stávají přátely a sdílejí mezi sebou stranu, kterou nikdy nikomu jinému neukázali.

Detail anime

anime1596136689.jpg

Houkago Teibou Nisshi

 • 2020
 • Přeloženo: 12/ 12
 • trukenik

Stav anime: Překlad dokončen

Hina Tsurugi a její rodina se právě přestěhovali do malebného přímořského města. Doufajíc, že ​​si vychutnají pohled na mírový oceán, narazila Hina na dívku jménem Yuuki Kuroiwa - vrchní třídu ve své nové škole -, která vyzvala Hinu, aby se k ní připojila při rybaření. Hina navíjí chobotnici, která na ni padá; protože se bojí hmyzu a velkých tvorů, zpanikaří a prosí Yuuki, aby ji z ní odstranila. Yuuki to vidí jako příležitost, jak přinutit Hinu, aby se připojila ke klubu Breakwater Club- klubu, kde členové shromažďují, chytají a jedí různé druhy mořského života jako svou hlavní činnost. Přestože se její pokusy odmítnout připojit nezdaří, Hina pomalu začíná objevovat skrytou radost z rybolovu. Její pohled na sport se mění a nyní se těší na všechny příjemné zážitky, kterých se může zúčastnit spolu se svými členy klubu.

Detail anime